Ajans Referanslarım

SEO Projeleri

Ekim 2014 ile Mart 2018 tarihleri arasında çalıştığım SEO ajansı bünyesinde birçok SEO projesi yönetme fırsatı buldum. Bu süreçte; Deneyimsiz Proje Yöneticisi, Deneyimli Proje Yöneticisi, Proje Ekip Lideri, İş Geliştirme Yöneticisi gibi birden fazla ünvan ve sorumluluk altında çalışma fırsatı buldum.

Yine bu süreçte; Basın, İçerik, Moda, Ayakkabı, Kozmetik, Mücevherat, Nakliye, Kırtasiye, Hobi, Saç Bakımı, Uçak Bileti, Sporcu Besinleri, Saç Ekimi, Kafe, Ev Tekstili ve Araç Kiralama sektörlerinde SEO projeleri yürüttüm.

Çalıştığım projeler ile ilgili daha detaylı bilgi almak için LinkedIn profilimi ziyaret edebilirsiniz.

ajans referanslarım

Mevcut Referanslarım

Temiz

Temiz

SEO Projesi

Mobil uygulama ve web sitesi üzerinden hizmet veren Temiz, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile Kuru Temizleme ve Lostra sektörlerini dijital dünyaya taşıyor.

temiz.co

Evimstil

Evimstil

SEO Projesi

Döşemelik kumaş, fon perde ve ev tekstili adına birçok ürün satan Evimstil Bursa'dan tüm Türkiye'deki müşterilerine web sitesi aracılığıyla hizmet veriyor.

evimstil.com

 

Allmode

Allmode Homestyle

SEO Projesi

"Ev ile Alakalı Her Şey" mottosuyla yola çıkan bir evde lazım olabilecek her ürüne sahip Allmode, fiziksel mağazalarının yanı sıra web sitesi üzerinden de müşterilerine ulaşıyor.

allmodehome.com

Hanna Home

Hanna Home

SEO Projesi

Yaşam alanlarına hayat ve estetiği bir arada sunan Hanna Home, 2009'dan beri kaliteli ve fark yaratan markaları ile duvar ve zemin kaplama sektöründe hizmet veriyor.

hannahome.com.tr

Saçhane

Saçhane

SEO Danışmanlığı

Profesyonel saç bakımı markalarının adresi Saçhane, web sitesi aracılığıyla geniş ve kaliteli ürünlerini piyasanın en uygun fiyatları ile müşterilerine ulaştırıyor.

sachane.com

Pembe Bulutlar

Pembe Bulutlar

SEO Projesi

Cinsellik konusunda farkındalık yaratmak gibi bir sosyal sorumluluk misyonu da olan Pembe Bulutlar, ziyaretçilerine cinsel sağlık ürünleri ve ilgili içerikler sunuyor.

pembebulutlarda.com

Parrotize

Parrotize

SEO Projesi ve Site Değişikliği

Online çeviri hizmeti veren Parrotize uygulaması; etkinlikler, konferanslar, toplantılar ve web seminerleri için dijital çeviri hizmeti sunuyor.

parrotize.com

Sanal Peynirci

Sanal Peynirci

SEO Projesi ve Site Değişikliği

Uzunlar Peynir, Anadolu'ya ait yöresel peynirleri ve kahvaltılık adına en kaliteli ürünlerini zengin çeşitler ile online platformda sunmaya devam ediyor.

sanalpeynirci.com

Lil Bugga

Lil Bugga

SEO Projesi

En büyük ilhamı çocukları olan annelerin sitesi olan Lil Bugga, ziyaretçilerine tamamı doğal malzemelerden ve el işçiliği ile üretilen çocuk ayakkabıları sunuyor.

lilbugga.com

Setre

Setre

SEO Projesi

1970 yılından beri, kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile kadın giyim sektörünün devamlı markaları arasında yer alan Setre, yerli üretim ile ihracat da yapıyor.

setre.com

TO Junior

TO Junior

SEO Danışmanlığı

1958 yılından beri faaliyet gösteren Trans Orient Turizm, yabancı dilde eğitim almak isteyenler gençlerimize genç ve dinamik markası TO Junior ile yardımcı oluyor.

tojunior.com

Rapid

Rapid Lojistik

SEO Projesi ve Site Değişikliği

Rapid Uluslararası Taşımacılık Firması, 1950'den beri birçok ülkeye taşıma faaliyetleri yürüten alanının en tecrübeli firmalarındandır.

rapidlogistics.com.tr

 

Postkolik

Postkolik

SEO Projesi

Türkiye'nin en eğlenceli gençlik ve popüler kültür dergisi Postkolik, birçok kategoride güncel ve özgün içeriği okuyucu ile buluşturuyor.

postkolik.com